Новини центру

8-й Всеукраїнський з’їзд якості

Середа, 10 липня 2013, 08:01

23 травня 2013 року в Києві відбувся 8-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України». Мета З’їзду — виробити загальнонаціональні підходи до подальшого підвищення ділової досконалості українських підприємств, організацій і установ та, відповідно, забезпечення безпечності й поліпшення якості продукції (послуг), підвищення задоволеності та посилення захисту прав споживачів, підвищення конкурентоспроможності продукції, компаній та економіки, покращення життя громадян.

Організаторами З’їзду виступили: Українська асоціація якості (УАЯ), УСПП, Мінекономрозвитку України та Держпідприємництва України за участю Мінагрополітики, МОЗ, Мінрегіону, Мінінфраструктури, Мінекології, ФПУ, НАНУ, ТППУ, Союзу споживачів України, ряду інших державних і громадських організацій.

Детальніше...

 

20 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

Понеділок, 20 травня 2013, 08:26

20 травня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День метрології.

Поява свята пов'язана зі знаменною датою – 20 травня 1875 року. У цей день у Парижі на Міжнародній дипломатичній конференції представники 17 держав поставили свої підписи під Метричної конвенцією, в якій Метрична система мір визнавалась міжнародною, затверджувалися прототипи метра і кілограма. Конференцією було засноване Міжнародне бюро мір і ваг, основним завданням якого було забезпечення єдності вимірювань у міжнародному масштабі, і створений Міжнародний комітет мір і ваг, який здійснював наукове керівництво цією роботою, готував і проводив Генеральні конференції з мір і ваг. Початкова мета Метричної Конвенції – забезпечення єдності вимірювань в усьому світі – залишається важливою і сьогодні, як це було і в 1875 році.

Детальніше...

 

УВАГА!

Понеділок, 20 травня 2013, 08:05

Продовжується прийом заявок на участь у 10-му ювілейному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України"

 

Докладніше у розділі Конкурси

 

 

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Четвер, 09 травня 2013, 06:52

Від усієї душі вітаю Вас із знаменним днем –

Днем Перемоги радянського народу над німецько-фашистськими загарбниками – 9 Травня!

Велика Вітчизняна війна – це безсмертний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини,

це неймовірна кількість важких днів та ночей.

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім,

хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу.

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!

Низький уклін Вам за подвиги в роки війни,

пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.

Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Нехай міцнішає з роками Ваше здоров'я та завжди будуть поруч святковий настрій,

добробут і родинна злагода.

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом Вас, із Днем Перемоги!

 

Від імені колективу ДП «Хмельницькстандартметрологія»

З повагою,

В.о. генерального директора

О.Д. Зарицький

 

 

ДОРОГІ ПОДОЛЯНИ!

Понеділок, 29 квітня 2013, 10:57

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас

із святом світлого Христового Воскресіння!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого,

дарує надію та впевненість у завтрашньому дні,

поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

Бажаю Вам щастя і радості, віри і благополуччя!

Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Ваші родини,

щирість та добро у взаємини!

Хай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

Від усього серця зичу, щоб у Ваших домівках панували любов, щастя та добробут.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі,

духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Всіх Вам земних благ!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Від імені колективу

ДП «Хмельницькстандартметрологія»

З повагою, в.о. генерального директора

О.Д. Зарицький


 

 

До уваги користувачів ЗВТ!

Вівторок, 09 квітня 2013, 12:15

До уваги підприємств, установ і організацій, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності, які є користувачами засобів вимірювальної техніки! У 2012 році ДП «Хмельницькстандартметрологія» в установленому порядку отримало уповноваження на право повірки алкотестерів.

Алкотестери використовуються для визначення концентрації парів етилового спирту у повітрі, що видихається та широко застосовуються в стаціонарних медичних закладах, наркодиспансерах, у медичних пунктах під час і після рейсових оглядів водіїв, перед виходом працівників на робочі місця, у мобільних умовах працівниками ДАІ та в умовах пересувних медичних пунктів. Алкотестери – це засоби вимірювальної техніки, які є об'єктами державного метрологічного нагляду, а, отже, відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» підлягають періодичній повірці.

За інформацією щодо повірки алкотестерів звертатися за телефонами:

(0382) 65-12-13, (067) 311-64-37 та за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи,7.

 

 

До уваги користувачів ЗВТ!

Вівторок, 09 квітня 2013, 12:14

У 2012 році ДП «Хмельницькстандартметрологія» в установленому порядку отримало уповноваження на право повірки рефрактометрів офтальмологічних, кератометрів та офтальмометрів. Вищезазначені засоби вимірювальної техніки застосовуються в стаціонарних медичних закладах та приватних медичних кабінетах для вимірювання параметрів зору та відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» підлягають періодичній повірці.

За інформацією щодо повірки рефрактометрів офтальмологічних, кератометрів та офтальмометрів звертатися за телефонами:

(0382) 65-12-13, (067) 311-64-37 та за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи,7.

 

 

«Я хочу жити в якісному світі»-2013

Вівторок, 02 квітня 2013, 14:40

2013 рік – 10-й ювілейний рік проведення Всеукраїнської виставки -конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі».

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 лютого 2013 року № 89-р надав Всеукраїнській виставці-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» статус національної чим підтвердив її велике значення щодо формування у дітей розуміння безпечності продуктів харчування, необхідності запобігання виробництву неякісних товарів З 01.04.2013 року розпочато регіональний етап Всеукраїнської виставки -конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі».

Запрошуємо взяти участь у виставці-конкурсі юних митців навчальних закладів Хмельниччини, саме участь у виставці-конкурсі дає ідеальну можливість реалізувати та розкрити власні творчі здібності та таланти.

Детальніше...

 

«100 кращих товарів України» 2013

Вівторок, 02 квітня 2013, 14:38

УВАГА!

2013 рік – 10-й ювілейний рік проведення Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», який проводиться під патронатом Президента України та під керівництвом Уряду України.

Зважаючи на важливість цього конкурсу Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 лютого 2013 року № 89-р надав Всеукраїнському конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» статус національного.

З 01.04.2013 року розпочато регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» підприємства, фірми, організації та установи. Адже участь у конкурсі дає можливість підприємствам-учасникам ширше розрекламувати продукцію або послуги.

Крім того, учасникам Конкурсу на загальнодержавному рівні, які на підставі рішення Головної конкурсної комісії визнані переможцями, лауреатами або фіналістами Конкурсу надається право в рекламних цілях при маркуванні продукції безкоштовно використовувати логотип Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» терміном на два роки з моменту їх нагородження, що значно вплине на довіру споживачів.

Детальніше...

 

Підсумки проведення IV Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг у 2012-2013 рр.

Понеділок, 01 квітня 2013, 08:10

27 грудня 2012 року у м. Києві під головуванням Заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівника апарату В.П. Павленка відбулося засідання Національної конкурсної комісії, на якому були підведені підсумки проведення національного етапу IV Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.

 

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер