Новини центру

Офіційно опублікований Закон України «ПРО МЕТРОЛОГІЮ ТА МЕТРОЛОГІЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ»

Вівторок, 29 липня 2014, 08:46

 

03 липня 2014 р. офіційно опублікований Закон України № 1314-VII від 05.06.2014 «Про метрологію та метрологічну діяльність» (далі – Закон).

Закон набирає чинності з 01 січня 2016 року, крім пункту 9 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення», який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.

Положення даного Закону відповідають європейським директивам, нормам і стандартам у сфері метрології та метрологічної діяльності, а також узгоджуються з положеннями інших чинних Законів України, зокрема, «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про акредитацію органів з оцінки відповідності», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Закон розмежовує регуляторні, наглядові та господарські функції у сфері метрології, розширяє застосування механізмів акредитації, гармонізує законодавчі акти з документами Міжнародної організації законодавчої метрології, актами законодавства Європейського Союзу з питань метрології та документами Європейської співпраці із законодавчої метрології, врегульовує механізм здійснення державного метрологічного нагляду.

Детальніше...

 

Шановні працівники метрологічних служб!

Вівторок, 20 травня 2014, 08:07

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом –

Всесвітнім Днем метрології!

 

Метрологія супроводжує людство від початку виникнення цивілізації, кожну окрему людину –

від її народження протягом усього життя.

Відзначаючи Всесвітній День метрології, ми можемо пишатися своїми досягненнями, професіоналізмом та усвідомленим почуттям відповідальності.

У цей день та завжди бажаю успіхів на професійній ниві та злагоди у родинах!

Нехай доля буде прихильною до Вас і Ваших близьких,

щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя і сімейне благополуччя!


Від імені колективу ДП «Хмельницькстандартметрологія»

з повагою,

генеральний директор О.Д. Зарицький

 

 

Рішення Економічної ради СНД

Вівторок, 08 квітня 2014, 08:13

Рішенням Економічної ради СНД від 14.03.2014 щодо конкурсу за здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг 2013 року (далі – Конкурс) присвоєні звання лауреатів, дипломантів та спеціальний приз «Визнання ділової досконалості» підприємствам та організаціям – учасникам міждержавного етапу Конкурсу.

Текст Рішення

 

Працівники ДП «Хмельницькстандартметрологія» вшанували визволителів

Четвер, 27 березня 2014, 10:40

25 березня 1944 року військами Першого Українського фронту місто Хмельницький було визволене від німецько-фашистських загарбників. У день відзначення 70-ї річниці визволення міста відбулися церемонія покладання вінків і квітів до Меморіалу Слави та урочисті збори, під час яких Хмельницький район передав місту Хмельницькому Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України!».

Детальніше...

 

Колектив державного підприємства «Хмельницькстандартметрологія» перераховує одноденний заробіток в благодійний фонд Міністерства оборони.

П'ятниця, 21 березня 2014, 13:24

Це вирішили під час наради керівництва Центру 20 березня 2014 року. «У цей непростий для України час ми не можемо знаходитися осторонь подій, які відбуваються і воліємо проявити свою громадянську позицію.

Прагнучи допомогти українським військовим у виконанні їх високого обов’язку по захисту нашої Вітчизни, колектив підприємства під час наради 20 березня 2014 року одноголосно прийняв рішення про перерахування одноденного заробітку в благодійний фонд Міністерства оборони України.» - сказав генеральний директор підприємства О.Д. Зарицький. До збору коштів долучилися усі працівники ДП «Хмельницькстандартметрологія».

 

100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ – 2014

Середа, 19 березня 2014, 13:10

Запрошуємо підприємства, фірми, організації та установи взяти участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», регіональний етап якого розпочато з 01 березня 2014 року.

Конкурс, як загальнодержавний захід, офіційним організатором якого є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, має на меті пропагування якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції.

Щороку кількість учасників Конкурсу зростає. Це свідчить про те, що в області постійно здійснюються заходи з відродження вітчизняного товаровиробника, запровадження нових виробництв, технологій, розширення та оновлення асортименту продукції та послуг.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення конкурсу «100 кращих товарів України» у Хмельницькій області здійснює державне підприємство «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації.

Крім того, учасникам загальнодержавного рівня Конкурсу, котрі на підставі рішення Головної конкурсної комісії визнані переможцями, лауреатами або фіналістами, надається право при маркуванні продукції в рекламних цілях безкоштовно використовувати логотип Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» терміном на два роки з моменту їх нагородження, що беззаперечно має позитивний вплив на довіру і вибір споживачів.

 

Детальніше...

 

Любі жінки!

П'ятниця, 07 березня 2014, 11:34

Сердечно вітаю Вас зі святом весни – 8 Березня!

 

Від усієї душі бажаю Вам жіночого щастя, любові і добра!

Нехай Ваші серця завжди будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Бажаю, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості.

Нехай злагода і тепло, спокій та добробут панують у Ваших оселях.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!

 

Від імені колективу ДП «Хмельницькстандартметрологія»

З повагою,

генеральний директор

О.Д. Зарицький

 

 

До уваги керівників підприємств області!

Четвер, 13 лютого 2014, 14:10

У відповідності до вимог Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 590 від 01.10.12р. «Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за №1704/22016 від 09.10.12р., харчовим підприємствам необхідно розробити та впровадити на своїх виробництвах ефективну систему управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР, яка дозволить контролювати усі небезпечні чинники, які можуть бути у харчовому ланцюзі.

Беручи до уваги те, що фахівці ДП «Хмельницькстандартметрологія» мають практичний досвід та фахову підготовку у сфері розроблення та впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), пропонуємо проведення на базі Вашого підприємства семінару «Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)» для спеціалістів Вашої організації.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатись у відділ підтвердження відповідності систем управління та харчової продукції ДП «Хмельницькстандартметрологія». Контактні особи: начальник відділу – Вербовий Володимир Петрович, тел. (0382) 76-58-36; провідний фахівець – Задорожна Ольга Леонідівна, тел. (0382) 65-63-36.

 

 

Шановні жителі Хмельниччини!

Понеділок, 30 грудня 2013, 08:39

Щиросердно вітаю Вас із довгоочікуваними і світлими святами –

Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці прекрасні зимові свята принесуть впевненість у майбутньому,

радісний настрій, сили і наснагу на весь рік.

Щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра!

Здоров’я, невичерпної енергії,, сімейного затишку та достатку Вам і Вашим рідним.

Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбуття

нехай осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Детальніше...

 

Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

Понеділок, 25 листопада 2013, 08:32

До відома українських виробників, орієнтованих на експорт продукції до країн-членів Митного союзу щодо необхідності дотримання вимог технічних регламентів країн-членів Митного союзу. Департаментом технічного регулювання на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у підрозділі «Технічні регламенти» розділу «Технічне регулювання» розміщено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження.

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер