Новини центру

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ПАРТНЕРИ!

П'ятниця, 23 грудня 2022, 12:49

Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб Новий рік подарував світлу надію

і великі сили на нові досягнення!

Нехай яскрава Різдвяна зірка осяє Ваш шлях,

колядки наповнять дім радістю, принесуть мир і злагоду!

Зичу, щоб усе, що Ви плануєте, обов’язково здійснилося!

Нових успіхів Вам, здоров'я і щасливого Нового року!

 

З повагою,
в.о.генерального директора
ДП «Хмельницькстандартметрологія»
Олександр Зарицький

 

Вітання

П'ятниця, 07 жовтня 2022, 11:56

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом —

Днем працівників стандартизації та метрології України

і Всесвітнім днем стандартів!

Кожен працівник галузі робить свій внесок у розвиток держави та зміцнення її позицій на міжнародному ринку.

Нехай ваша невтомна праця та професіоналізм будуть запорукою високої якості продукції та послуг, розвитку промисловості та процвітання України!

Бажаю мирного неба, добробуту, впевненості у завтрашньому дні, успіхів у професіній сфері та злагоди у родинах!

 

З повагою,
в.о. генерального директора
ДП «Хмельницькстандартметрологія»


 

20 травня – Всесвітній день метрології

Четвер, 19 травня 2022, 08:15

 

Вимірювання в Цифрову Еру

 

Цього року, у важкі для нашої країни часи випробування на міцність та єдність нації, українські метрологи – представники однієї із найбільш точних та необхідних галузей знань, разом із світовою метрологічною спільнотою, відзначатимуть 20 травня Всесвітній день метрології. Це свято приурочено до дати підписання у 1875 році Метричної конвенції, яка на протязі понад 140 років сприяє розвитку економічного, наукового та культурного співробітництва у всьому світі.

 

Традиційно Всесвітній день метрології проходить під відповідним девізом. В цьому році він звучить так: «Вимірювання в Цифрову Еру», - підкреслюючи, що впровадження цифрових технологій істотно революціонізує наше суспільство.

Можливості, що відкриває цифрова трансформація, можуть бути реалізовані набагато швидше, якщо глобальна інфраструктура якості буде відповідним чином адаптована для просування та використання нових цифрових технологій.

Одним із центральних компонентів національної та міжнародної інфраструктури якості є метрологія – наука про вимірювання та їхні застосування – спільнота якої вже починає сприяти задоволенню вимог нової цифрової економіки.

Застосування цифрових вимірювальних систем у промисловості та серед споживачів є невіддільною частиною проведення всебічної та надійної цифрової трансформації.

 

У Посланні директорів Міжнародного бюро мір та ваг (BIPM) та міжнародного бюро законодавчої метрології (OIML) з нагоди Всесвітнього дня метрології – 20 травня 2022 року зазначено: «Цифрова трансформація може принести багато переваг для нашої метрологічної спільноти. Наприклад, прискорити вихід на ринок вимірювальної продукції та послуг, скоротивши затримки, пов'язані з процесами їхнього затвердження, що сприяє розвитку інноваційних технологій, мобільності продукції та її стабільності».

 

Всесвітній день метрології – свято, яке напряму пов’язано із діяльністю державного підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», фахівці якого наполегливо працюють у сфері метрології з метою забезпечення реалізації економічних інтересів держави та захисту громадян від наслідків недостовірних результатів вимірювань відповідно до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Поздоровляємо всіх фахівців-метрологів

з професійним святом!

 

Бажаємо успіху у цій важливій і відповідальній роботі, досягнення нових висот та цілій! ПЕРЕМОГИ та процвітання нашої мирної України і всім нам!

 

 

 

Повідомлення

Понеділок, 28 березня 2022, 13:14

ДП «Хмельницькстандартметрологія» працює

у штатному режимі.

Надаємо послуги із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконаємо роботи у галузі метрології, пропонуємо надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації.

 

 

2022

Понеділок, 29 листопада 2021, 15:18

Шановні колеги!

Ще один рік залишається в минулому. Він був наповнений різними подіями - приємними і не дуже. Ми боролися з труднощами, стикалися з негараздами, але відчуваючи підтримку одне одного завжди виходили переможцями. Наш згуртований колектив вже давно став єдиним цілим.

Нехай же і прийдешній рік продовжить всі наші добрі починання, стане успішним, щасливим, красивим.

Сердечно  вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю, щоб Ви відчували себе впевнено, спокійно і стабільно! Нехай будуть здорові ваші близькі та рідні люди. Щастя, позитиву, добра і успіху!

 

 


 

До уваги суб’єктів  аудиторської  діяльності

ОГОЛОШЕННЯ

ДП  «Хмельницькстандартметрологія»  оголошує  конкурс  з  відбору  суб’єктів  аудиторської  діяльності  для  надання  послуг  з  обов’язкового  аудиту  фінансової  звітності  ДП  «Хмельницькстандартметрологія» за 2021 рік.

 

Детальніше...

 

24 серпня -День Незалежності України

Вівторок, 24 серпня 2021, 00:00

 

Повідомлення щодо перевірки, перегляду та скасовування галузевих нормативних документів

Вівторок, 08 червня 2021, 00:00

 

20 ТРАВНЯ 2021 РОКУ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

Середа, 19 травня 2021, 13:49

20 травня відзначається Всесвітній день метрології, приурочений річниці підписання Метричної Конвенції в 1875 році. Цей договір забезпечує основу для всесвітньої узгодженої системи вимірювань, яка лежить в основі наукових відкриттів та інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також вдосконалення якості життя та захисту довкілля.

Всесвітній день метрології - це щорічна подія, під час якої більше 80 країн відзначають вплив вимірювань на наше повсякденне життя. Для ДП «Хмельницькстандартметрологія» Всесвітній день метрології – свято, яке напряму пов’язано із діяльністю державного підприємства, яке входить до структури національної метрологічної системи. Історія метрологічної діяльності ДП «Хмельницькстандартметрологія» розпочинається з січня 1941 року, коли було організовано Управління Уповноваженого Комітету мір і вимірювальних приладів при Кам’янець-Подільському облвиконкомі (м. Кам’янець-Подільський в ті роки було обласним центром), яке в травні 1960 року перейменоване в Хмельницьку Державну контрольну лабораторію. Сьогодні ДП «Хмельницькстандартметрологія» має еталонну базу та висококваліфікованих фахівців з метрології, що забезпечує високій рівень виконання метрологічних робіт та послуг по восьми видах вимірювань у різних сферах метрологічної діяльності підприємств та організацій Хмельницької області, зокрема у такій важливій сфері, як забезпечення захисту життя та здоров’я громадян.

 

Тема Всесвітнього дня метрології 2021 року – «Вимірювання для здоров’я» . Ця тема була обрана для того, щоб усвідомити важливу роль, яку відіграють вимірювання у здоров’ї та, отже, у добробуті кожного з нас.

 

Детальніше...

 

До уваги суб’єктів  аудиторської  діяльності

Четвер, 04 березня 2021, 10:41

ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ

ДП  «Хмельницькстандартметрологія»  оголошує  конкурс  з  відбору  суб’єктів  аудиторської  діяльності  для  надання  послуг  з  обов’язкового  аудиту  фінансової  звітності  ДП  «Хмельницькстандартметрологія»!

Детальніше...

 

Шановні працівники підприємства!

Понеділок, 18 січня 2021, 11:56

Сердечно вітаю з 80-ю річницею з дня заснування нашого підприємства!

 

Ми досягли значних успіхів і нам є чим пишатися. Ми довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і готові вирішувати всі поставлені перед нами завдання. Роки становлення були найважчими, проте нашу працю було винагороджено! Але найголовніше – це наш великий колектив однодумців, для яких наше рідне підприємство стало важливою невід’ємною частиною життя!

 

Прийміть щиру вдячність за Вашу сумлінну працю, наполегливість високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків. Щиро бажаю всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення! Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху!

 

 

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер