ОГОЛОШЕННЯ

ДП  «Хмельницькстандартметрологія»  оголошує  конкурс

з  відбору  суб’єктів  аудиторської  діяльності  для  надання  послуг  з  обов’язкового  аудиту  фінансової  звітності

ДП  «Хмельницькстандартметрологія» за 2022 рік.

 

 

1. Інформація про підприємство

Державне підприємство «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

Уповноважений орган управління – Міністерство економіки України

Державне комерційне унітарне підприємство

Суб’єкт малого підприємництва

Не є підприємством, що становить суспільний інтерес

Платник податку на прибуток, платник ПДВ

Основний код КВЕД: 84.13 Ренулювання та сприяння ефективному веденню економічної діяльності

Адреса: вул. Свободи, 7, м. Хмельницький, 29000

Тел. (0382) 65-60-76

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

2. Порядок подання конкурсних пропозицій

Для участі у конкурсі потенційний учасник надає наступні документи:

2.1. Довідка про наявність відомостей про суб’єкта аудиторської діяльності у Розділі «СУБ’ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ПРОВОДИТИ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ» Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.

2.2 Довідка про перебування у трудових відносинах за основним місцем роботи не менше трьох аудиторів (з зазначенням П.І.Б. та дати та номеру сертифікатів аудиторів). Відомості про аудиторів повинні бути наявні в Реєстрі аудиторів у розділі «АУДИТОРИ» Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.

2.3. Копія чинного договору страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами, укладений відповідно до типової форми договору страхування, затвердженої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, за погодженням з Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.

2.4. Довідка суб’єкта аудиторської діяльності, що його керівник та працівники не є пов’язаними особами з Підприємством, не мають близьких родичів, що є працівниками Підприємства, відсутній конфлікт інтересів при наданні аудиторських послуг для Підприємства.

2.5. Довідка суб’єкта аудиторської діяльності про наявність системи внутрішнього контролю якості аудиторських послуг.

2.6. Проєкт договору на надання аудиторських послуг з зазначенням ціни договору. До проєкту договору повинен бути доданий розрахунок ціни договору.

2.7. Копії документів, що підтверджують проходження перевірки системи контролю якості  аудиторських послуг (за наявності).

Конкурсні пропозиції подаються претендентами особисто або надсилаються на електронну адресу та на поштову адресу Підприємства.

Всі документи подаються українською мовою (чи перекладені на українську мову) у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи суб’єкта аудиторської діяльності. Копії документів, що подаються у складі конкурсної пропозиції, повинні бути завірені відміткою «Згідно з оригіналом» із зазначенням назви посади, прізвища та ініціалів особи, яка завірили копію, її особистого підпису, дати завірення копії, засвідченої печаткою (за наявності).

Конкурсні пропозиції, отримані замовником після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Претендент має право внести зміни або відкликати свою конкурсну пропозицію до закінчення строку її подання. Такі зміни чи заява про відкликання конкурсної пропозиції можуть бути враховані у разі, коли вони отримані Комітетом до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Кожен претендент має право подати тільки одну конкурсну пропозицію, яка не може бути змінена після закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

 

3. Строк подання конкурсних пропозицій:

З 09 год. 00 хв.  03.04.2023 по 15 год. 00 хв. 14.04.2023 включно.

 

4. Відомості про предмет та об’єм перевірки, кінцевий термін формування аудиторського висновку протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту підписання Договору  про надання аудиторських послуг.

 

5. Конкурсна документація, Прозорі та недискримінаційні критерії розміщені на сайті Підприємства за посиланням

 

6. Адреса та місцезнаходження відповідального відділу:

вул. Свободи, 7, м. Хмельницький, 29000.

Контактний телефон: (0382) 72-08-48.

 

Додатки:


Порядок проведення конкурсу

 

Прозорі та недискримінаційні критерії

 

Конкурсна документація

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів.

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер