УВАГА, АКЦІЯ!

ДП «Хмельницькстандартметрологія» в період з 09 листопада 2018р. по 16 листопада 2018р. проводить одноразову акцію щодо реалізації послуг:


- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива» на обладнанні замовника;
- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для скрапленого газу» на обладнанні ДП «Хмельницькстандартметрологія. На період дії акції вартість послуг:
- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива» на обладнанні замовника становить 320,65 грн. з ПДВ;
- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для скрапленого газу» на обладнанні ДП «Хмельницькстандартметрологія становить 770,54 грн. з ПДВ.

 

 

Взяти участь в акції мають право усі юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які звернуться у вищезазначений період щодо укладання договору по наданню послуг:
- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива» на обладнанні замовника;
- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для скрапленого газу» на обладнанні ДП «Хмельницькстандартметрологія.

 

Суб’єкти господарювання, які на момент проведення акції вже уклали договір по наданню послуг «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива» на обладнанні замовника та «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для скрапленого газу» на обладнанні ДП «Хмельницькстандартметрологія, мають право на зміну ціни шляхом укладання додаткової угоди.

 

Ціни зазначені у договорах (додаткових угодах), які укладені в акційний період, будуть діяти до 31.12.2018.

 

Для укладання договору, або додаткової угоди до договору необхідно надати заявку із реквізитами до ДП «Хмельницькстандартметрологія» у любий зручний спосіб:

за адресою: вул. Свободи, 7, м. Хмельницький, 29000;

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел./факс: (0382) 76-49-57.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер