Відзначення дня працівників стандартизації та метрології та всесвітнього дня стандартів

Щорічно 10 і 14 жовтня в Україні відзначаються два свята – День працівників стандартизації та метрології та Всесвітній день стандартів.

Віддаючи належне тисячам фахівців, котрі беруть участь у діяльності зі стандартизації і метрології, визнаючи їхній вагомий внесок у розвиток економіки держави, Указом Президента України від 8 жовтня 2002 року встановлено, що 10 жовтня щорічно в Україні відзначається професійне свято – День працівників стандартизації і метрології.

З нагоди відзначення цієї події 10 жовтня 2013 року в актовому залі підприємства відбулися урочисті збори, присвячені нагородженню найкращих працівників. Привітати керівництво та трудовий колектив державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» завітали запрошені гості – представники органів міської та обласної влади, а також керівники найпотужніших підприємств регіону.

Урочистості розпочалися із привітання трудового колективу генеральним директором. Олександр Денисович поздоровив колег від свого імені та зачитав вітальні слова від імені Міністра економічного розвитку та торгівлі України Ігора Прасолова, а також вручив грамоти найкращим працівникам підприємства.

 

За високий професіоналізм, багаторічну плідну працю почесними грамотами ДП «Хмельницькстандартметрологія» нагороджені: Микола Балема, Олег Банах, Валерій Білик, Віктор Витушинський, Наталія Гнідко, Наталія Дияк, Анатолій Зощук, Тетяна Ісак, Тетяна Козіцька, Микола Левицький, Віталій Маршевський, Олена Муравель, Ірина Орлова, Вікторія Галецька, Валентина Радкевич, Олег Савчук, Сергій Сиротін, Ганна Сітнік, Анатолій Таранець, Віра Федоришина, Пилип Халаменда, Євгеній Шевченко.

За зразкове виконання посадових обов’язків у сфері реалізації державної економічної політики України та з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології України оголошено Подяки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Андрію Горчиці, Андрію Копиці, Юрію Ніколаєву, Віктору Філатову, Ангеліні Яковенко.

Привітати найкращих працівників ДП «Хмельницькстандартметрологія», а також вручити їм подарунки від імені голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Ядухи завітала заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Марія Хоменко.

Грамотами та цінними подарунками від Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджені: Аліна Лелет, Вадим Овчінніков, Ірина Соколик, Дмитро Грицюк, Віктор Собкович.

Привітати зі святом та вручити грамоти працівникам підприємства від імені голови Хмельницької обласної ради Миколи Дерикота завітав керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Валерій Брицький.

Грамотами Хмельницької обласної ради нагороджені: Юлія Довга, Надія Ткачова, Ірина Мельник, Ольга Задорожна, Василь Ковальчук, Надія Веремеєнко.

Начальник управління торгівлі Хмельницької міської ради Валентина Москалюк вручила грамоти та цінні подарунки від імені Хмельницького міського голови Сергія Мельника.

Грамотами Хмельницької міської ради нагороджені:Віталіна Беньковська, Юрій Роля, Сергій Ремізовський, Віктор Гороховський, Олександр Таванець.

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в системі технічного регулювання і захисту прав споживачів та у зв’язку з відзначенням професійного свята, грамотами Кам’янець-Подільської міської ради нагороджуються: Ігор Шубович, Віктор Дзюбинський, Наталія Гнідко, Володимир Гулько.

З нагоди професійного свята – Дня працівників стандартизації та метрології – та за самовіддану та плідну працю на Дошці Пошани ДП «Хмельницькстандартметрологія» розміщені фотографії таких працівників: Тетяни Скакун, Інни Кравченко, Йосипа Шулевського, Марії Заруденської, Ніни Ємець, Олени Куліш, Андрія Горчиці, Сергія Голубничого, Ольги Задорожної, Василя Ковальчука.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер