Відбулося засідання «круглого столу»

1 серпня 2013 року в приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу» з питань покращення якості продукції, виготовленої підприємствами ресторанного господарства, попередження та усунення випадків отруєнь та їх наслідків, забезпечення населення області якісним харчуванням.

Захід проводився для представників суб’єктів підприємництва сфери ресторанного господарства міста Хмельницького, Хмельницького та Ярмолинецького районів.

Відкрив захід головуючий засідання перший заступник голови облдержадміністрації Гаврішко В.Д. Також на заході виступили начальник Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області Баланюк І.М., начальник Державної інспекції з питань захисту прав споживачів у Хмельницькій області Перепелиця С.В., генеральний директор ДП «Хмельницькстандартметрологія» Зарицький О.Д. та начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій податкового і митного аудиту Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Хмельницькій області Степанович О.М.

В обговоренні проблем «круглого столу» також взяли участь заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Дмитрієнко О.М., начальник управління торгівлі виконкому Хмельницької міської ради Москалюк В.І. та начальник відділення служби примирення Бабич Т.Л.

У результаті проведення засідання «круглого столу» було вирішено:

1. Рекомендувати власникам закладів ресторанного господарства:

- зосередити свою увагу на безумовному дотриманні санітарних правил для підприємств громадського харчування, правил особистої гігієни найманих працівників та проходження ними медичного огляду;

- упорядкувати трудові відносини з найманими працівниками;

- надавати облдержадміністрації пропозиції та проблемні питання діяльності сфери громадського харчування.

2. Головному управлінню ветеринарної медицини в Хмельницькій області:

- взяти на контроль та забезпечити безумовне надання працівниками ветеринарної служби третім особам ветеринарних довідки з якості продуктів, які закуповуються останніми на ринках області;

- впровадити заходи з припинення та недопущення у подальшому несанкціонованої торгівлі у невстановлених місцях на території області.

3. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським (міст обласного значення) головам:

- створити робочі групи з вивчення ситуації у сфері громадського харчування та забезпечити їх ефективну діяльність;

- вирішити питання здійснення громадського контролю за умовами надання закладами громадського харчування послуг населенню.

4. Рекомендувати Головному управлінню Держсанепідслужби у Хмельницькій області, Державній інспекції з питань захисту прав споживачів у Хмельницькій області Головному управлінню Міністерства доходів і зборів України у Хмельницькій області посилити контроль за дотриманням закладами ресторанного господарства вимог законодавства у процесі провадження своєї діяльності.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер