8-й Всеукраїнський з’їзд якості

23 травня 2013 року в Києві відбувся 8-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України». Мета З’їзду — виробити загальнонаціональні підходи до подальшого підвищення ділової досконалості українських підприємств, організацій і установ та, відповідно, забезпечення безпечності й поліпшення якості продукції (послуг), підвищення задоволеності та посилення захисту прав споживачів, підвищення конкурентоспроможності продукції, компаній та економіки, покращення життя громадян.

Організаторами З’їзду виступили: Українська асоціація якості (УАЯ), УСПП, Мінекономрозвитку України та Держпідприємництва України за участю Мінагрополітики, МОЗ, Мінрегіону, Мінінфраструктури, Мінекології, ФПУ, НАНУ, ТППУ, Союзу споживачів України, ряду інших державних і громадських організацій.

 

З’їзд підтримано Кабінетом Міністрів України. На ім’я учасників З’їзду надійшли привітання від Генерального директора Європейської організації якості (EOQ), Президента Міжнародної гільдії професіоналів якості, Голови Державного комітету стандартизації Республіки Білорусь,Президента Всеросійської організації якості тощо.

У роботі З’їзду взяли участь 232 делегати, що представляли центральні ймісцеві органи державної влади, всеукраїнські громадські об’єднання, підприємства та організації з усіх регіонів України, а також понад 90гостей.

Відбулося два пленарних засідання та засідання 4-хсесій, на яких розглянуто питання за напрямками: сталий розвиток, соціальна спрямованість, організаційна досконалість і конкурентоспроможність; права людини як споживача та їх захист; безпека продукції (послуг) і технічне регулювання; якість продукції (послуг) і стандартизація.

Прес реліз 8-го Всеукраїнського з’їзду якості

Резолюція 8-го Всеукраїнського з’їзду якості

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер