20 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

20 травня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День метрології.

Поява свята пов'язана зі знаменною датою – 20 травня 1875 року. У цей день у Парижі на Міжнародній дипломатичній конференції представники 17 держав поставили свої підписи під Метричної конвенцією, в якій Метрична система мір визнавалась міжнародною, затверджувалися прототипи метра і кілограма. Конференцією було засноване Міжнародне бюро мір і ваг, основним завданням якого було забезпечення єдності вимірювань у міжнародному масштабі, і створений Міжнародний комітет мір і ваг, який здійснював наукове керівництво цією роботою, готував і проводив Генеральні конференції з мір і ваг. Початкова мета Метричної Конвенції – забезпечення єдності вимірювань в усьому світі – залишається важливою і сьогодні, як це було і в 1875 році.

 

Метрологія — це фундаментальна наука, яка забезпечує найважливіший метод пізнання точності та єдності вимірювань, вона є основою будь-якого сучасного виробництва.

Забезпечення єдності вимірювань є одним із пріоритетних напрямків політики держави незалежно від її географічного розташування чи політичного устрою, оскільки потреби у точних вимірюваннях охоплюють широкий спектр застосування – від щоденних вимірювань на виробництві до найбільш складних вимірювань, що проводяться у лабораторіях національних або міжнародних еталонів.

Святкуючи Всесвітній День метрології, фахівці-метрологи можуть пишатися своїми досягненнями, високим професіоналізмом, усвідомленим почуттям відповідальності.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

У цей день від щирого серця поздоровляю Вас і бажаю успіхів та довгих років життя. Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя, добро і родинне благополуччя!

З повагою,

В.о. генерального директора ДП «Хмельницькстандартметрологія»

О.Д. Зарицький

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер