Семінар для підприємств і підприємців

29 січня 2010 року на базі ДП «Хмельницькстандартметрологія» проведено семінар для підприємств і підприємців: «Шляхи підвищення якості хлібобулочних виробів на підприємствах Хмельницької області».

Для участі у семінарі були запрошені представники підприємств Хмельниччини, які відповідають за стан нормативного та метрологічного забезпечення виробництва.

Порядком денним був передбачений розгляд наступних питань:
- діюче законодавство щодо виробництва хлібобулочних виробів. Вимоги нормативних документів”.
- забезпечення єдності вимірювань при виробництві хлібобулочної продукції - запорука її якості та конкурентоспроможності»;
- управління якістю продукції за стандартом ДСТУ ISO 9001:2009»;
- обов’язкове маркування ГМО, практичні аспекти впровадження;
- підвищення конкурентоспроможності продукції шляхом запровадження систем управління безпечністю харчових продуктів у відповідності з ДСТУ ISO 22000-2007».

Під час заходу була доведена інформація про основні вимоги щодо санітарно-гігієнічного стану виробництва хлібобулочних виробів та показники безпеки і якості готової продукції, про результати перевірок хлібобулочної продукції на підприємствах торгівлі Хмельницької області.

Фахівці ДП «Хмельницькстандартметрологія» ознайомили присутніх з акредитованою згідно ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 випробувальною лабораторією харчової продукції і продовольчої сировини, надали відповіді на запитання щодо створення та оснащення лабораторій, технологічного контролю виробництва хлібобулочних виробів, вибору засобів вимірювальної техніки, організації проведення контролю та методів випробувань.

Наприкінці була висловлена надія на подальшу взаємодію з підприємствами щодо питань розробки і впровадження систем управління якістю, систем управління безпечністю харчових продуктів.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер