Останні новини

100 кращих товарів 013

Вівторок, 29 жовтня 2013, 15:22

Dim lights

Dim lights

 

Випробувальна лабораторія харчової продукці

Середа, 23 жовтня 2013, 13:05

Випробувальна лабораторія харчової продукції є структурним підроз-ділом державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Лабораторія акредитована Національним агентством з акредитації України (атестат акредитації № 2Н374 від 29.08.2013 року, дійсний до 28.08.2018р.).

Випробувальна лабораторія оснащена сучасним випробувальним обладнанням і забезпечена висококваліфікованими кадрами.

Про високий професійний рівень працівників свідчать чудові резуль-тати в програмі міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань «ПРОФ-ТЕСТ», що проводяться в Україні, в яких постійно беремо участь, починаючи з 1998 року, а також приймаємо участь в міжнародних раундах.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Четвер, 17 жовтня 2013, 07:40

Фонд нормативної документації ДП "Хмельницькстандарт- метрологія" нараховує понад 20000 нормативних документів в усіх галузях народного господарства: електротехніки, електроніки, машинобудування, легкої і харчової промисловості, сільського господарства, будівництва, ремонтних, монтажних, пусконалагоджувальних робіт та ін.

НАДАМО ШВИДКО ІНФОРМАЦІЮ ТА ОФІЦІЙНІ КОПІЇ ЛЕГАЛІЗОВАНОЇ НОРМАТИВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЩО ДІЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ – ГОСТ, ДСТУ, РСТУ, ДСТУ Б.В, ДСТУ EN, ДСТУ IEC, ДСТУ ISO, ДСТУ CISPR ТОЩО, ЩОМІСЯЧНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПОКАЖЧИКИ СТАНДАРТІВ (ІПС).

Крім того Ви можете отримати інформацію про наявність необхідних нормативних документів, прийнятих до них змін і поправок, провести актуалізацію раніше легалізованих нормативних документів.

Надає методичну допомогу при розробці:

  • технологічних карт, інструкцій;
  • рецептур;

А також щодо маркування продукції - розрахунок харчової і енергетичної цінності харчових продуктів. Строк виконання замовлення – 1-5 днів залежно від обсягу замовлення.

Наша адреса:

29000, м.Хмельницький, вул. Свободи, 7

тел./факс (0382) 65-82-38 (сектор інформаційного забезпечення);

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

УВАГА! ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТЕХНІЧНИХ УМОВ ТА ЗМІН ДО НИХ!

Середа, 16 жовтня 2013, 12:29

Шановні замовники!

Повідомляємо, що з 15.10.2013 року ДП «Хмельницькстандартметрологія» припинило надання адміністративної послуги з державної реєстрації технічних умов (ТУ) та змін до них.

ДП «Хмельницькстандартметрологія» надає послуги з розробки, перегляду, перевірки проектів ТУ та змін до них на всі види продукції перед державною реєстрацією.

Адміністративні послуги з державної реєстрації ТУ та змін до них надає Департамент технічного регулювання Мінекономрозвитку України (заступник начальника Управління з питань стандартизації та оцінки відповідності - начальник відділу з питань стандартизації Старікова Наталія Львівна, тел. (044) 529-10-66)

З питань державної реєстрації ТУ звертайтеся до відділу з питань стандартизації Управління з питань стандартизації та оцінки відповідності Мінекономрозвитку України

(Грічушкіна Тетяна Михайлівна, тел. (044) 528-70-02, Доільніцин Євген Олександрович, тел. (044) 528-54-88).

Детальніше...

 

Відзначення дня працівників стандартизації та метрології та всесвітнього дня стандартів

Вівторок, 15 жовтня 2013, 08:52

Dim lights

 

Відзначення дня працівників стандартизації та метрології та всесвітнього дня стандартів

Субота, 12 жовтня 2013, 12:06

Щорічно 10 і 14 жовтня в Україні відзначаються два свята – День працівників стандартизації та метрології та Всесвітній день стандартів.

Віддаючи належне тисячам фахівців, котрі беруть участь у діяльності зі стандартизації і метрології, визнаючи їхній вагомий внесок у розвиток економіки держави, Указом Президента України від 8 жовтня 2002 року встановлено, що 10 жовтня щорічно в Україні відзначається професійне свято – День працівників стандартизації і метрології.

З нагоди відзначення цієї події 10 жовтня 2013 року в актовому залі підприємства відбулися урочисті збори, присвячені нагородженню найкращих працівників. Привітати керівництво та трудовий колектив державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» завітали запрошені гості – представники органів міської та обласної влади, а також керівники найпотужніших підприємств регіону.

Урочистості розпочалися із привітання трудового колективу генеральним директором. Олександр Денисович поздоровив колег від свого імені та зачитав вітальні слова від імені Міністра економічного розвитку та торгівлі України Ігора Прасолова, а також вручив грамоти найкращим працівникам підприємства.

Детальніше...

 

Відбулися фінальні заходи Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України»

П'ятниця, 11 жовтня 2013, 14:12

Завершені фінальні заходи Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2013 року у місті Хмельницькому.

Детальніше...

 

Вітання

Середа, 09 жовтня 2013, 11:53

Від щирого серця вітаю всіх працівників сфери стандартизації,

метрології, сертифікації із нашим професійним святом —

Днем працівників стандартизації та метрології,

а також Всесвітнім днем стандартів!


Без виконання точних вимірювань і застосування сучасних стандартів

неможливо створити насправді конкурентоспроможне виробництво,

домогтися високої якості продукції та послуг.

Наша праця відіграє важливу роль в усіх без винятків сферах життєдіяльності,

забезпечує контроль за додержанням стандартів, норм та правил,

відповідністю продукції та послуг їх функціональному призначенню.

У цей святковий день хочу побажати всім успіхів

у розвитку важливої сфери життєдіяльності держави,

успішної реалізації поставлених завдань в ім’я України.

Нехай кожен день буде наповнений добротою, радістю

і бажанням досягати нових горизонтів.

Від імені колективу

ДП «Хмельницькстандартметрологія»

З повагою, генеральний директор

О.Д. Зарицький


 

100 КРАЩИХ ТОВАРІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Вівторок, 10 вересня 2013, 11:50

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фінальні заходи регіонального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» - 2013, які проводитимуться 9 жовтня 2013 року у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати за адресою вул. Подільська, 109/1, м. Хмельницький, а саме:

• урочисте відкриття виставки «Кращі товари та послуги Хмельниччини» о 1000 год.;

• урочиста церемонія нагородження учасників конкурсу о 1300 год. Чекаємо на Вас!

Детальніше...

 

Відбулося засідання «круглого столу»

Понеділок, 12 серпня 2013, 07:35

1 серпня 2013 року в приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу» з питань покращення якості продукції, виготовленої підприємствами ресторанного господарства, попередження та усунення випадків отруєнь та їх наслідків, забезпечення населення області якісним харчуванням.

Захід проводився для представників суб’єктів підприємництва сфери ресторанного господарства міста Хмельницького, Хмельницького та Ярмолинецького районів.

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер