Останні новини

До уваги замовників метрологічних робіт - користувачів засобів вимірювальної техніки

Вівторок, 30 вересня 2014, 10:38

ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ МЕТРОЛОГІЧНИХ РОБІТ – КОРИСТУВАЧІВ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

  • ДП «Хмельницькстандартметрологія» розпочато погодження Переліків засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці, в 2015 році.
  • Згідно з Порядком складання переліків засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці, термін подання переліків на погодження – до 01 грудня поточного року.
  • Забезпечення своєчасного подання переліків на погодження до ДП «Хмельницькстандартметрологія» та правильності і повноти наведеної в них інформації буде запорукою оперативного та якісного проведення повірки засобів вимірювальної техніки.
  • Детальнішу інформацію щодо процедури складання переліків можна отримати в метрологічних підрозділах і у відділі інформаційних технологій, приймання засобів вимірювальної техніки та роботи з замовниками за телефонами:

- (0382) 65-05-26; (0382) 65 -65-80; (0382) 65-12-13; (0382) 65-31-23;

- (0240) 5-60-34; (0240) 5-36-26 - в Шепетівському відділі повірки та метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки;

- (0249) 2-40-90; (0249) 2-30-89; (0249) 2-51-16 – в Кам’янець-Подільскому відділі повірки та метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки.

  • Форма бланку Переліку засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці>>> завантажити

 

 

Члени профкому ДП «Хмельницькстандартметрологія» долучилися до збору коштів для військовослужбовців на Сході України.

Вівторок, 23 вересня 2014, 07:17

Як розповів голова профспілкового комітету державного підприємства Юрій Ніколаєв, у період загрози державному суверенітету та територіальній цілісності України члени профспілки ДП «Хмельницькстандартметрологія», як справжні патріоти, внесли свою частку у благородну справу допомоги українській армії.

Детальніше...

 

Відбувся семінар

П'ятниця, 05 вересня 2014, 06:50

03 вересня 2014 року в приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар на тему: «Практичні аспекти входження українських товарів на ринок ЄС» Організатором семінару виступило державне підприємство «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». До участі запрошувалися представники підприємств-виробників харчової та промислової продукції області.

Детальніше...

 

Шановні подоляни!

Неділя, 24 серпня 2014, 00:00

Прийміть сердечні вітання з нагоди національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Для кожного співвітчизника цей день є одним із найважливіших у житті, адже сьогодні ми згадуємо про те, наскільки важливо бути господарями на своїй рідній землі.

Від щирого серця і від усієї душі зичу Вам здоров’я та родинного щастя, добробуту і злагоди, життєвої наснаги та нових звершень задля подальшого розквіту України!

 


Зі святом Вас!

 

Від імені колективу

ДП «Хмельницькстандартметрологія»

З повагою,

в.о. генерального директора

О.Д. Зарицький

 

Офіційно опублікований Закон України «ПРО МЕТРОЛОГІЮ ТА МЕТРОЛОГІЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ»

Вівторок, 29 липня 2014, 08:46

 

03 липня 2014 р. офіційно опублікований Закон України № 1314-VII від 05.06.2014 «Про метрологію та метрологічну діяльність» (далі – Закон).

Закон набирає чинності з 01 січня 2016 року, крім пункту 9 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення», який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.

Положення даного Закону відповідають європейським директивам, нормам і стандартам у сфері метрології та метрологічної діяльності, а також узгоджуються з положеннями інших чинних Законів України, зокрема, «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про акредитацію органів з оцінки відповідності», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Закон розмежовує регуляторні, наглядові та господарські функції у сфері метрології, розширяє застосування механізмів акредитації, гармонізує законодавчі акти з документами Міжнародної організації законодавчої метрології, актами законодавства Європейського Союзу з питань метрології та документами Європейської співпраці із законодавчої метрології, врегульовує механізм здійснення державного метрологічного нагляду.

Детальніше...

 

Шановні працівники метрологічних служб!

Вівторок, 20 травня 2014, 08:07

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом –

Всесвітнім Днем метрології!

 

Метрологія супроводжує людство від початку виникнення цивілізації, кожну окрему людину –

від її народження протягом усього життя.

Відзначаючи Всесвітній День метрології, ми можемо пишатися своїми досягненнями, професіоналізмом та усвідомленим почуттям відповідальності.

У цей день та завжди бажаю успіхів на професійній ниві та злагоди у родинах!

Нехай доля буде прихильною до Вас і Ваших близьких,

щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя і сімейне благополуччя!


Від імені колективу ДП «Хмельницькстандартметрологія»

з повагою,

генеральний директор О.Д. Зарицький

 

 

Рішення Економічної ради СНД

Вівторок, 08 квітня 2014, 08:13

Рішенням Економічної ради СНД від 14.03.2014 щодо конкурсу за здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг 2013 року (далі – Конкурс) присвоєні звання лауреатів, дипломантів та спеціальний приз «Визнання ділової досконалості» підприємствам та організаціям – учасникам міждержавного етапу Конкурсу.

Текст Рішення

 

Працівники ДП «Хмельницькстандартметрологія» вшанували визволителів

Четвер, 27 березня 2014, 10:40

25 березня 1944 року військами Першого Українського фронту місто Хмельницький було визволене від німецько-фашистських загарбників. У день відзначення 70-ї річниці визволення міста відбулися церемонія покладання вінків і квітів до Меморіалу Слави та урочисті збори, під час яких Хмельницький район передав місту Хмельницькому Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України!».

Детальніше...

 

Колектив державного підприємства «Хмельницькстандартметрологія» перераховує одноденний заробіток в благодійний фонд Міністерства оборони.

П'ятниця, 21 березня 2014, 13:24

Це вирішили під час наради керівництва Центру 20 березня 2014 року. «У цей непростий для України час ми не можемо знаходитися осторонь подій, які відбуваються і воліємо проявити свою громадянську позицію.

Прагнучи допомогти українським військовим у виконанні їх високого обов’язку по захисту нашої Вітчизни, колектив підприємства під час наради 20 березня 2014 року одноголосно прийняв рішення про перерахування одноденного заробітку в благодійний фонд Міністерства оборони України.» - сказав генеральний директор підприємства О.Д. Зарицький. До збору коштів долучилися усі працівники ДП «Хмельницькстандартметрологія».

 

100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ – 2014

Середа, 19 березня 2014, 13:10

Запрошуємо підприємства, фірми, організації та установи взяти участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», регіональний етап якого розпочато з 01 березня 2014 року.

Конкурс, як загальнодержавний захід, офіційним організатором якого є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, має на меті пропагування якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції.

Щороку кількість учасників Конкурсу зростає. Це свідчить про те, що в області постійно здійснюються заходи з відродження вітчизняного товаровиробника, запровадження нових виробництв, технологій, розширення та оновлення асортименту продукції та послуг.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення конкурсу «100 кращих товарів України» у Хмельницькій області здійснює державне підприємство «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації.

Крім того, учасникам загальнодержавного рівня Конкурсу, котрі на підставі рішення Головної конкурсної комісії визнані переможцями, лауреатами або фіналістами, надається право при маркуванні продукції в рекламних цілях безкоштовно використовувати логотип Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» терміном на два роки з моменту їх нагородження, що беззаперечно має позитивний вплив на довіру і вибір споживачів.

 

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер