Останні новини

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА МЕТРОЛОГІЇ УКРАЇНИ

Понеділок, 17 жовтня 2016, 09:19

10 жовтня 2016 року у ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбулися урочистості, присвячені професійному святу – Дню працівників стандартизації та метрології України.

Розпочався захід із відкриття Дошки пошани підприємства. Протоколом засідання постійно діючої робочої комісії ДП “Хмельницькстандартметрологія” від 26.09.2016 року найвищою відзнакою професійної діяльності держпідприємства — занесенням на Дошку пошани — ухвалили відзначити наступних працівників: Голубничого С.О., Гурську Г.А., Ніколаєва Ю.О., Довженко В.М., Шулевського Й.І., Белявську Л.Д., Григу М.О., Халаменду М.П., Довгу Ю.В., Вєлєву Н.В.

Детальніше...

 

привітання

Середа, 05 жовтня 2016, 09:15

Шановні працівники стандартизації та метрології!


Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята —
Дня працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів!

 

Професіоналізм і самовідданість працівників галузі заслуговують глибоку вдячність та високу шану в суспільстві, адже своєю щоденною працею ви робите вагомий внесок у розвиток промисловості Хмельниччини, сприяєте розвитку вітчизняної науки, підвищенню ефективності міжнародної стандартизації.

 

Активно впроваджуючи вимоги стандартів, слугуєте насиченню ринку якісними та безпечними товарами і послугами.
Завдяки цьому помітно вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі міжнародних вимог і стандартів, життя наших громадян стає якіснішим і безпечнішим.

 

Бажаю всім вам добра і злагоди, здоров'я, професійного зростання та творчої наснаги!

 

З повагою,
генеральний директор ДП “Хмельницькстандартметрологія”
Олександр Зарицький


 

 

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

П'ятниця, 23 вересня 2016, 07:03

Національне агентство з питань запобігання корупції представило Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

1) Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.
Документ можна завантажити за посиланням.

2) Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів.
Документ можна завантажити за посиланням.

 

Семінар

Четвер, 02 червня 2016, 11:28

Dim lights

 

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

Четвер, 26 травня 2016, 07:26

25 травня 2016 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» фахівцями відділу підтвердження відповідності систем управління якістю та харчової продукції держпідприємства був проведений семінар на тему: «Розробка та впровадження систем управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР в закладах громадського харчування». У семінарі взяли участь представники близько 90 підприємств та організацій закладів громадського харчування Хмельниччини.

Детальніше...

 

Шановні працівники метрологічних служб!

П'ятниця, 20 травня 2016, 09:49

Щиро вітаю Вас із професійним святом

– Всесвітнім Днем метрології!

Метрологія – фундаментальна наука,
яка забезпечує найважливіший метод пізнання точності
та єдності вимірювань
та є основою будь-якого виробництва.
Відзначаючи Всесвітній День метрології, ми можемо пишатися своїми досягненнями,
професіоналізмом та усвідомленим почуттям відповідальності.
У цей день та завжди бажаю Вам миру, міцного здоров’я і щастя,
благополуччя, добра, злагоди, наснаги та оптимізму.
Нехай професійне свято додасть впевненості в завтрашньому
дні та віри в те,
що попереду нові успіхи на благо розвитку вітчизняної метрології!

 

Від імені колективу ДП «Хмельницькстандартметрологія»

з повагою,

генеральний директор О.Д. Зарицький

 

Привітання до Всесвітнього дня метрології

Четвер, 19 травня 2016, 12:40

 

Привітання директора департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України Леоніда Віткіна до Всесвітнього дня метрології

20 травня метрологи відзначають професійне свято - Всесвітній день метрології.

Гасло професійного свята метрологів у 2016 році - "Вимірювання в динамічному світі".

Точність вимірювання динамічних величин має ключове значення для галузі високих технологій. Динамічні величини також набувають все більшого значення у традиційних галузях промисловості. Тому сьогодні пильна увага міжнародного метрологічного співтовариства направлена на забезпечення надійнх результатів вимірювання цих величин.

Для забезпечення точних та надійних динамічних вимірювань нам усім потрібні динамічні люди в динамічних організаціях.

Щиро вітаю Вас і Ваші колективи з професійним святом.

Бажаю міцного здоров'я, процвітання та добробуту, успіхів в роботі та нових трудових звершень, плідної праці на благо України.

 

Директор департаменту технічного регулювання

Л.М. Віткін 

Всесвітній день метрології 2016 року: «Вимірювання у динамічному світі»

Четвер, 19 травня 2016, 09:48

Щорічно 20 травня світова спільнота святкує Всесвітній день метрології. Ця міжнародна подія свідчить про визнання результатів професійної діяльності фахівців-метрологів усього світу. Всі аспекти життя та діяльності сучасного суспільства: охорона здоров’я, проблеми екології, розвиток та впровадження найновіших науково-містких технологій, обороноздатність, енергетика, торгівля, спорт тощо у визначальній мірі залежать від точності, єдності та достовірності вимірювань.

20 травня 1875 року була підписана перша міжурядова угода в області метрології – Метрична конвенція. Згідно з Конвенцією створена міжнародна наукова установа – Міжнародне бюро мір та ваг (МБМВ), що знаходиться у передмісті Парижу, в Севрі. МБМВ у той час була першою міжнародною науково-дослідною установою, яка існувала за рахунок внесків країн–підписантів Конвенції, та проводила дослідження за спільно створеними програмами. Відповідно до Метричної конвенції введена метрична система мір, а потім Міжнародна система одиниць СІ, на основі якої створена та функціонує міжнародна система вимірювань.

Детальніше...

 

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

Четвер, 19 травня 2016, 09:41

17 травня 2016 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар для представників підприємств та організацій області на тему «Вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС».

 

Детальніше...

 

Відзначення Дня Перемоги

Четвер, 12 травня 2016, 11:42

9 травня 2016 року у Хмельницькому відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Поряд з представниками обласного та місцевого керівництва, ветеранами та громадськістю міста керівництво та трудовий колектив ДП «Хмельницькстандартметрологія» взяли участь у святковій ході та вшанували загиблих воїнів покладанням квітів та вінків до Вічного вогню та Меморіалу Слави.

Віддаючи шану загиблим фронтовикам, учасники мітингу схилили голови у хвилині мовчання. Продовжились урочистості тематичним концертом.

 

 

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер