Останні новини

Шановні подоляни!

Понеділок, 22 квітня 2019, 07:08

Вітаю Вас зі світлим святом Великодня! У цей день Пасхи бажаю Вам добра, благополуччя і миру! Нехай Ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаю гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою, генеральний директор ДП “Хмельницькстандартметрологія” Зарицький О.Д.

 

До уваги виробників харчової продукції!

Понеділок, 15 квітня 2019, 10:09

Випробувальна лабораторія ДП «Хмельницькстандартметрологія» проводить визначення жирно-кислотного складу, масової частки транс-ізомерів жирних кислот в жировій продукції, склад стеринової фракції, наявність рослинних жирів у молочній продукції газохроматографічним методом.

За більш детальною інформацією просимо звертатися за телефонами : 067-311-64-45, (0382) 65- 20 -00, ел адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Вам потрібно повірити лічильники води?

Понеділок, 15 квітня 2019, 09:18

Звертайтесь до фахівців Державного підприємства «Хмельницькстандартметрологія», які проведуть повірку лічильників холодної та гарячої води діаметром DN15.

Вартість повірки на підприємстві коштує 59,63 грн. Також є можливість здійснити повірку безпосередньо у замовника, тобто без демонтажу лічильника. Вартість такої послуги становить - 218,41 грн.

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Довідки за  тел: 0382-65-12-13, 067-311-64-37.

Якість та оперативність гарантуємо!

 

Привітання з 8 березня

Четвер, 07 березня 2019, 08:35

 

Потрібно провести лабораторне випробування харчової продукції?

Вівторок, 05 березня 2019, 08:26

Випробувальна лабораторія ДП «Хмельницькстандартметрологія» пропонує надання послуг по проведенню лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи згідно затвердженої Сфери акредитації, а саме:

 

 • визначення показників якості води, харчових продуктів, зернових та зернобобових, насіння олійних культур, комбікормів, мийних та косметичних засобів;
 • визначення показників безпеки: нітритів, нітратів, мікробіологічних показників, токсичних елементів, пестицидів, гліфосату, мікотоксинів, гормональних препаратів, нітрозамінів, бенз(а)пірену, антибіотиків, підсолоджувачів, консервантів, радіонуклідів, ГМО у харчовій, сільсько-господарській продукції методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР) в реальному часі, радіонуклідів у будівельних матеріалах та мінеральній сировині, а також проводить поточний мікробіологічний контроль закладів громадського харчування;
 • іграшок, машин та устаткування за фізико механічними показниками, лічильників електричної енергії, води, газу, трансформаторів струму та напруги, газосигналізаторів – за технічними та метрологічними характеристиками.

Ми гарантуємо Вам достовірні результати випробувань у максимально короткі терміни за помірною ціною.

Вартість випробувань помірна, індивідуальний підхід до кожного замовника.

Наші координати: м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

тел./факс (0382) 652-000, 067 311-64-45

ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Види робіт, які виконуються

Понеділок, 04 березня 2019, 08:59

Види робіт, які виконуються ДП «Хмельницькстандартметрологія» у сфері сертифікації та підтвердження відповідності

 

 • сертифікація партій продукції;
 • сертифікація продукції (харчової та промислової), що випускається серійно, за різними схемами сертифікації, які дають право отримання сертифіката відповідності з терміном дії від 1-го до 2-х років;
 • сертифікація послуг харчування;
 • сертифікація послуг тимчасового розміщення та оцінка відповідності готелів до відповідних категорій згідно з вимогами Закону України «Про туризм» ;
 • проведення робіт із сертифікації/оцінки відповідності продукції, послуг та систем управління, з видачею сертифікатів відповідності у системі сертифікації ДП «Хмельницькстандартметрологія»;
 • надання методичної допомоги та інформаційних послуг стосовно оцінки відповідності/сертифікації продукції, послуг і систем управління;
 • перевірка маркування на відповідність чинним вимогам;
 • атестація виробництв.

Досвід роботи, висока компетентність і науково-технічний потенціал фахівців ДП «Хмельницькстандартметрологія» дозволяють у короткі терміни

та з високою якістю виконувати роботи із сертифікації/підтвердження відповідності продукції, послуг та систем управління.

Не зволікайте! Довіртесь професіоналам

м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Довідки за  тел: 0382) 65-81-47, (0382) 65-63-36

 

Що таке сертифікація ?

П'ятниця, 01 березня 2019, 10:29

Сертифікація – це процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг, систем управління, персоналу встановленим законодавчим вимогам.

Наявність сертифіката відповідності є:

✔передумовою успішної участі у тендерах;

✔перевагою перед конкурентами;

✔ додатковим доказом відповідності продукції встановленим вимогам під час проведення державного контролю.

 

В умовах сучасних ринкових відносин обійти конкурентів можливо лише за умови надання потенційним споживачам достовірної інформації про якість та безпечність товару.

І саме сертифікація покликана забезпечити споживача об’єктивною і достовірною інформацією про якість та безпечність.

Бажаєте дізнатися більше? Звертайтесь до фахівців ДП «Хмельницькстандартметрологія» та отримайте кваліфіковану консультацію з питань оцінки відповідності та сертифікації.

Ми чекаємо Вас: м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Довідки за  тел: 0382) 65-81-47, (0382) 65-63-36.

 

Відділ геометричних і механічних вимірювань

Середа, 27 лютого 2019, 10:47

Відділ геометричних і механічних вимірювань ДП«Хмельницькстандартметрологія – якість перевірена часом

 

Відділ геометричних і механічних вимірювань відповідно до галузі уповноваження ДП«Хмельницькстандартметрологія» проводить повірку та калібрування засобів вимірювальної техніки:

рулетки вимірювальні довжиною до 20 м;

 • метроштоки;
 • лінійки вимірювальні металеві.
 • динамометри загального призначення;
 • гирі загального призначення;
 • ваги автомобільні;
 • ваги вагонні;
 • ваги кранові;
 • ваги лабораторні;
 • ваги лабораторні торсіонні;
 • ваги електронні та ін.;
 • пурки робочі.
 • паливороздавальні колонки для заправки автомобілів світлими нафтопродуктами, мастилами та скрапленим газом;
 • дозатори медичні піпеткові та поршневі;
 • стаціонарні резервуари для комерційного обліку.
 •  

  Потрібно зазначити, що під час проведення робіт із повірки ЗВТ, відділ використовує 980 еталонів. А також, відділ використовує пересувну повірочну лабораторію для забезпечення повірки автомобільних ваг.

  у Вас виникли питання, наші фахівці готові Вас проконсультувати.

  Чекаємо на Вас за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 7, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

  за  тел: (0382) 65-65-80, (067) 311-64-41

 

Наші послуги

Четвер, 21 лютого 2019, 12:44

Підрозділи ДП «Хмельницькстандартметрологія» забезпечують якісне виконання метрологічних робіт та послуг для підприємств та організацій міста Хмельницького та області

Ми всі користуємось послугами метрології (від грецької «метрон» та «логос» — міра та вчення), хоча рідко звертаємо на це увагу. В сучасній економіці від точності та достовірності отриманих результатів вимірювань, в значній мірі, залежать технічний рівень виробництва продукції та її якість і безпека, боєздатність військової техніки, створення безпечних умов праці людини, безаварійна робота транспорту, якість медичних діагнозів, облік матеріально-енергетичних ресурсів тощо.

 

До Вашого відома команда найкращих фахівців з метрології здійснює:

 • повірку та калібрування 56 категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, зокрема: лічильників води, газу та електричної енергії, паливо-роздавальних колонок, медичного діагностичного обладнання (аналізатори медичного призначення, вимірювачі артеріального тиску, енцефалографи, електрокардіографи, кардіодефібрилятори, пульсоксиметри, ультразвукові діагностичні прилади та інше), ваговимірювальних приладів різного призначення.
 • оцінку вимірювальних можливостей виробничих лабораторій.
 • атестацію/калібрування випробувального обладнання; консультативно-методичну допомогу з питань забезпечення єдності вимірювань.

Бажаєте дізнатися більше?

 

Відділ теплотехнічних вимірювань: (0382) 65 12 13
Відділ електрорадіотехнічних вимірювань: (0382) 65 71 93
Відділ геометричних та механічних вимірювань: (0382) 65 05 77

(0382) 65 65 03   (067) 311-64-46

 

Виробникам харчової продукції

Понеділок, 18 лютого 2019, 14:24

Виробники харчової продукції зобов’язані розробити та впровадити систему управління харчової продукції на основі принципів НАССР.

Україна поступово рухається за європейським вектором розвитку. Важливим етапом у цьому напрямку є обов’язкове впровадження системи безпечності харчової продукції НАССР на всіх підприємствах, діяльність яких так або інакше пов’язана з харчовими продуктами. Це передбачає виведення вітчизняної харчової промисловості на цілком інший якісний рівень, відповідно до якого вже давно працюють економічно розвинені країни.

Невиконання зазначеної вимоги згідно  Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», тягне за собою накладення штрафних санкцій. Крім того, порушникам Закону загрожує тимчасове призупинення виробництва, які є небезпечними для здоров’я та життя людей.

Фахівці ДП «ХМЕЛЬНИЦЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» мають практичний досвід та фахову підготовку щодо розроблення та впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).  Пропонуємо надання консультативної та практичної допомоги стосовно розробки та впровадження зазначеної системи управління на Вашому підприємстві. Деталі за тел: (097) 480-18-65, (067) 311-64-42,  (0382) 76-58-36.

 

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

 • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
 • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
 • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
 • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
 • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер