Останні новини

УВАГА! ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТЕХНІЧНИХ УМОВ ТА ЗМІН ДО НИХ!

Середа, 16 жовтня 2013, 12:29

Шановні замовники!

Повідомляємо, що з 15.10.2013 року ДП «Хмельницькстандартметрологія» припинило надання адміністративної послуги з державної реєстрації технічних умов (ТУ) та змін до них.

ДП «Хмельницькстандартметрологія» надає послуги з розробки, перегляду, перевірки проектів ТУ та змін до них на всі види продукції перед державною реєстрацією.

Адміністративні послуги з державної реєстрації ТУ та змін до них надає Департамент технічного регулювання Мінекономрозвитку України (заступник начальника Управління з питань стандартизації та оцінки відповідності - начальник відділу з питань стандартизації Старікова Наталія Львівна, тел. (044) 529-10-66)

З питань державної реєстрації ТУ звертайтеся до відділу з питань стандартизації Управління з питань стандартизації та оцінки відповідності Мінекономрозвитку України

(Грічушкіна Тетяна Михайлівна, тел. (044) 528-70-02, Доільніцин Євген Олександрович, тел. (044) 528-54-88).

Детальніше...

 

Відзначення дня працівників стандартизації та метрології та всесвітнього дня стандартів

Вівторок, 15 жовтня 2013, 08:52

Dim lights

 

Відзначення дня працівників стандартизації та метрології та всесвітнього дня стандартів

Субота, 12 жовтня 2013, 12:06

Щорічно 10 і 14 жовтня в Україні відзначаються два свята – День працівників стандартизації та метрології та Всесвітній день стандартів.

Віддаючи належне тисячам фахівців, котрі беруть участь у діяльності зі стандартизації і метрології, визнаючи їхній вагомий внесок у розвиток економіки держави, Указом Президента України від 8 жовтня 2002 року встановлено, що 10 жовтня щорічно в Україні відзначається професійне свято – День працівників стандартизації і метрології.

З нагоди відзначення цієї події 10 жовтня 2013 року в актовому залі підприємства відбулися урочисті збори, присвячені нагородженню найкращих працівників. Привітати керівництво та трудовий колектив державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» завітали запрошені гості – представники органів міської та обласної влади, а також керівники найпотужніших підприємств регіону.

Урочистості розпочалися із привітання трудового колективу генеральним директором. Олександр Денисович поздоровив колег від свого імені та зачитав вітальні слова від імені Міністра економічного розвитку та торгівлі України Ігора Прасолова, а також вручив грамоти найкращим працівникам підприємства.

Детальніше...

 

Відбулися фінальні заходи Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України»

П'ятниця, 11 жовтня 2013, 14:12

Завершені фінальні заходи Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2013 року у місті Хмельницькому.

Детальніше...

 

Вітання

Середа, 09 жовтня 2013, 11:53

Від щирого серця вітаю всіх працівників сфери стандартизації,

метрології, сертифікації із нашим професійним святом —

Днем працівників стандартизації та метрології,

а також Всесвітнім днем стандартів!


Без виконання точних вимірювань і застосування сучасних стандартів

неможливо створити насправді конкурентоспроможне виробництво,

домогтися високої якості продукції та послуг.

Наша праця відіграє важливу роль в усіх без винятків сферах життєдіяльності,

забезпечує контроль за додержанням стандартів, норм та правил,

відповідністю продукції та послуг їх функціональному призначенню.

У цей святковий день хочу побажати всім успіхів

у розвитку важливої сфери життєдіяльності держави,

успішної реалізації поставлених завдань в ім’я України.

Нехай кожен день буде наповнений добротою, радістю

і бажанням досягати нових горизонтів.

Від імені колективу

ДП «Хмельницькстандартметрологія»

З повагою, генеральний директор

О.Д. Зарицький


 

100 КРАЩИХ ТОВАРІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Вівторок, 10 вересня 2013, 11:50

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фінальні заходи регіонального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» - 2013, які проводитимуться 9 жовтня 2013 року у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати за адресою вул. Подільська, 109/1, м. Хмельницький, а саме:

• урочисте відкриття виставки «Кращі товари та послуги Хмельниччини» о 1000 год.;

• урочиста церемонія нагородження учасників конкурсу о 1300 год. Чекаємо на Вас!

Детальніше...

 

Відбулося засідання «круглого столу»

Понеділок, 12 серпня 2013, 07:35

1 серпня 2013 року в приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу» з питань покращення якості продукції, виготовленої підприємствами ресторанного господарства, попередження та усунення випадків отруєнь та їх наслідків, забезпечення населення області якісним харчуванням.

Захід проводився для представників суб’єктів підприємництва сфери ресторанного господарства міста Хмельницького, Хмельницького та Ярмолинецького районів.

Детальніше...

 

8-й Всеукраїнський з’їзд якості

Середа, 10 липня 2013, 08:01

23 травня 2013 року в Києві відбувся 8-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України». Мета З’їзду — виробити загальнонаціональні підходи до подальшого підвищення ділової досконалості українських підприємств, організацій і установ та, відповідно, забезпечення безпечності й поліпшення якості продукції (послуг), підвищення задоволеності та посилення захисту прав споживачів, підвищення конкурентоспроможності продукції, компаній та економіки, покращення життя громадян.

Організаторами З’їзду виступили: Українська асоціація якості (УАЯ), УСПП, Мінекономрозвитку України та Держпідприємництва України за участю Мінагрополітики, МОЗ, Мінрегіону, Мінінфраструктури, Мінекології, ФПУ, НАНУ, ТППУ, Союзу споживачів України, ряду інших державних і громадських організацій.

Детальніше...

 

20 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

Понеділок, 20 травня 2013, 08:26

20 травня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День метрології.

Поява свята пов'язана зі знаменною датою – 20 травня 1875 року. У цей день у Парижі на Міжнародній дипломатичній конференції представники 17 держав поставили свої підписи під Метричної конвенцією, в якій Метрична система мір визнавалась міжнародною, затверджувалися прототипи метра і кілограма. Конференцією було засноване Міжнародне бюро мір і ваг, основним завданням якого було забезпечення єдності вимірювань у міжнародному масштабі, і створений Міжнародний комітет мір і ваг, який здійснював наукове керівництво цією роботою, готував і проводив Генеральні конференції з мір і ваг. Початкова мета Метричної Конвенції – забезпечення єдності вимірювань в усьому світі – залишається важливою і сьогодні, як це було і в 1875 році.

Детальніше...

 

УВАГА!

Понеділок, 20 травня 2013, 08:05

Продовжується прийом заявок на участь у 10-му ювілейному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України"

 

Докладніше у розділі Конкурси

 

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер